CO JE ZKUŠEBNÍ VERZE AreaGuard Neo

Zkušební licence AreaGuard Neo je plně funkční produkt, který můžete bezplatně použít ve firemní síti na libovolném počtu počítačů a ověřit si tak v praxi jeho funkčnost a vhodnost. Užívání zkušební licence omezujeme na 30 dnů od data instalace.

V případě, že si licenci později zakoupíte, stačí vaši instalaci zkušební verze aktivovat s použitím licenčního čísla, které vám zašleme po zaplacení.

Pokud zkušební verzi z jakéhokoli důvodu odinstalujete, zařídí zcela automaticky serverová část dešifrování již zašifrovaných dat. Zkušební verze po sobě na serveru a koncových počítačích nezanechá žádné stopy.

Vyzkoušejte zkušební verzi – budete spokojeni!

CERTIFIKACE AreaGuard Neo

Vzhledem k bezpečnostnímu zaměření našich aplikací úzkostlivě dbáme na jejich důvěryhodnost. Vývoj probíhá na základě Common Criteria for Information Technology Security Evaluation (většinou označovaných jako Common Criteria nebo CC) na úrovni EAL4. Související komponenty úspěšně prošly ověřením souladu s touto normou.

AreaGuard Neo také splňuje veškerá kritéria programu společnosti Microsoft „Works with Windows Server 2008 R2“ a prošel testováním společnosti Microsoft kde splnil všechny podmínky pro získání certifikátu „Compatible with Windows 7“, „Windows 8 Compatible", „Windows Server 2012 Certified" a nově také „Windows 10 Compatible".

Works with Windows Server 2008 R2      Compatible with Windows 7      Compatible with Windows 8      Certified For Windows Server 2012 Compatible with Windows 8

ZKUŠEBNÍ VERZE
AreaGuard Neo

Krabice AreaGuard Neo STÁHNOUT


TOPlist