StartW8 - nabídka start pro Windows 8/8.1 a Windows Server 2012


StartW8 je české užitečné rozšíření pro všechny uživatele Windows 8, a to zcela ZDARMA. Dáváte přednost tradičnímu uživatelskému prostředí před moderními dlaždicemi? Pro všechny, kterým chybí nabídka Start ve Windows 8 je tu StartW8. Narozdíl od ostatních zahraničních nástrojů je v českém jazyce!

Nabídka Start byla základním ovládacím prvkem operačního systému Microsoft Windows po téměř dvě desetiletí, používá ji nespočet spokojených uživatelů po celém světě. Ale Windows 8 a Windows Server 2012 jsou dodávány bez ní.

Stejně jako vy jsme odmítli přijmout tuto situaci, a proto jsme se rozhodli vytvořit naši vlastní nabídku Start. Vrátili jsme ji zpět do Windows a dokonce jsme přidali několik nových funkcí. Nazvali jsme ji StartW8 a nyní ji můžete používat také. Je to zdarma, rychlé a snadné.

StartW8 umožňuje uživatelům přístup k jejich aplikacím a složkám s velkou lehkostí díky přidání plně funkčního Start menu do počítače či notebooku s Windows 8. Můžete také snadno vyhledat konkrétní soubor nebo program zadáním příslušného klíčového slova. Velmi rychle můžete počítač vypnout, restartovat nebo přepnout uživatele.

Stáhnout zdarma StartW8


Podmínky použití

Systémové požadavky:
32bitová nebo 64bitová verze Windows 8 nebo Windows 8/8.1 Pro, nebo Windows Server 2012.
Pro instalaci aplikace jsou potřeba práva lokálního administrátora. Instalace probíhá prostřednictvím MSI balíčku.

Licence:
Aplikace je zcela zdarma a můžete ji používat pro domácí i komerční užití.

Certifikáty

StartW8 is Windows 8 Compatible app StartW8 is Certified for Windows Server 2012 app

Multi-Language Support

StartW8 has multilanguage support. Thanks to initiative and willingness of StartW8 users are in current StartW8 version (1.2.111.0) included these languages: English, Czech, ChineseSimplified, ChineseTraditional, Dutch, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Korean Norwegian, Polish, Portuguese, Brazilian Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Argentine Spanish, Danish, Finnish, Japanese, Lithunian, Romanian, Slovenian, Swedish, Turkish. Also other StartW8 translations would be most welcome and appreciated. If you'd like to participate and help with translations, please contact us through this Contact form, and let us know your choice of language. We will contact you and provide you language resource file.

Thank you in advance for your cooperation & time.

Big thanks to all involved for all your help and support.

Donate

StartW8 je zcela zdarma. Ale pokud jej rádi používáte, můžete nám poskytnut finanční příspěvek. Příspěvkem nám pomůžete vytvářet nové funkce a další aktualizace. Spolu s odesláním příspěvku nám neváhejte navrhovat nové funkce. Budeme se upřímně snažit tyto návrhy uskutečnit, ale nemůžeme zaručit, že se tak stane u všech návrhů.

Amount:

 

Děkujeme předem za vaši podporu. SODATSW tým.


Areaguard Neo - chytré řešení pro ochranu dat

Areaguard Neo - bezpečnostní software pro ochranu dat