NAJDETE SE? Kdo používá AreaGuard Neo?

Následující osoby jsou fiktivní. Podobnost jejich problémů s těmi, které znáte i vy, je však velmi pravděpodobná. Najdete se?

Proč se vyplatí chránit citlivá data?

Osobní data, finanční informace, důvěrné firemní a osobní informace – to jsou základní typy dat, která musí v každé společnosti podléhat režimu ochrany. Zaměření firmy zde nehraje zásadní roli. Každá společnost spravuje nějaká osobní data, ať již zaměstnanecká nebo zákaznická. Každá společnost schraňuje nějaké know-how nebo duševní vlastnictví.

AreaGuard Neo tak pokrývá požadavky na ochranu dat napříč všemi obory činnosti.


Martina

majitelka advokátní kanceláře

Martina, majitelka advokátní kancelářeSmlouvy s klienty, důvěrné informace, data. To vše cestuje s jejími právníky po celé republice. Pokud některý z nich svůj počítač ztratí, nebo mu ho ukradnou, má Martina kvůli ztrátě citlivých dat zaděláno na pořádný problém. Nepatří zrovna k IT odborníkům a je moc ráda, že se o vše snadno postará jejich správce IT. Každý nový zaměstnanec se jen připojí do domény a AreaGuard Neo všechna citlivá data zašifruje.


Adam

ředitel výrobní firmy

Adam, ředitel výrobní firmyJeho firma spravuje data klientů, nesmírně cennou technickou dokumentaci, důvěrné zápisy z porad a jednání. Nemalou část dat přenáší jeho kolegové i na USB flash discích. Každý den musí Adam řešit desítky větších či menších problémů s výrobou, odbytem, informačním systémem a na ochranu dat a informací mu nezbýval čas. AreaGuard Neo však lze nasadit a nastavit za jediný den. Pan ředitel má za pár hodin o jednu velkou starost méně.


Robert

ředitel zdravotnického zařízení

Robert, ředitel zdravotnického zařízeníOchrana osobních dat a zdravotní dokumentace pacientů patří mezi vůbec nejsložitější úkoly zpracovatelů a správců těchto dat. Když k tomu přidáme zaměstnanecká data a potřebu všechny tyto informace bezpečně sdílet mezi jednotlivci i skupinami zapojených osob, řešením je pouze komplexní, centrálně řízená ochrana dat proti ztrátě nebo zneužití. Pan Robert se bude muset i dále věnovat dohledu nad chráněnými daty, ale pouze z úrovně nastavení pravidel a kontroly. Realizaci zajistí správcové sítě z administrátorské konzole a AreaGuard Neo na klientských stanicích. Lékaři ani nepoznají, že jsou data zabezpečena a to je dobře, protože se mohou plně věnovat pouze své práci.

Vyzkoušejte zkušební verzi – budete spokojeni!

ZKUŠEBNÍ VERZE
AreaGuard Neo

Krabice AreaGuard Neo STÁHNOUT


TOPlist